28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sven Hassel könyvek: II.vháború testközelből



Írd ide hozzászólásod:

Ravenkin
Ravenkin [192]
Az a baj velem, hogy en ezeket mind olvastam mar, de mar fogalmam sincs a sztorirol, de arra emlekszem, hogy a Futty jo konyv volt nagyon, olvasd el
bronwyn
bronwyn [17]
"John Jakestől a 'Fütty'"

Most látom csak, mekkora balfék vok... Baromira nem ő írta, csak én vok hülye. Szóval utólagosan helyesbítek: James Jonestól a 'Fütty'. Egyébként ez asszem a 'Meztelenek és holtak' folytatása. Olvasta vki? Hónapok óta győzködöm magamat, h el kéne olvasni. De eddig nem ment, Sven után túl nagy váltás lenne. Bár...lehetséges, h "irodalmi értékűbb" könyv, mint Hassel regényei.
Oké. Megint jól elbeszélgettem magammal...

"Sosem könnyű, sosem tiszta, ha a bárányok közt te vagy a Bestia..."

bronwyn
bronwyn [17]
Azért nem kell leharapni a fejemet... Oké, kicsit erős volt a szövegem, de én is csak a véleményemet írtam le
Egzébként én is tudok néhány jó kis könyvet (azt nemtom, h elég hiteles-e...). Pl 'Meghalsz tengerész' vagy John Jakestől a 'Fütty'.
Nekem tetszettek, úgyh csak ajánlani tudom őket.
Még csak annyit, h nekem tetszenek Sven könyvei, akkor is ha nem teljesen pontos
Morello: 'Hőhullám Berlinben'? De nem biztos, csak ez rémlik.

"Sosem könnyű, sosem tiszta, ha a bárányok közt te vagy a Bestia..."

Vissza

Fórumszabályzat