28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PS2: The Third Place



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
PS2-n már hallottam új CPU-ról, de arról még nem hallottam, hogy te magad (vagy egy Sony szervíz) ki tudnád/tudná cserélni a régit egy ilyenre. Valószínűleg csak egy újrakiadott PS2-ben lenne benne már ez, akkor pedig a régit dobhatod ki! Azért ehhez a fejlesztgetős bizniszhez ők is értenek .
Ghoost
Ghoost [11787]
JAJA egyik konzol sem tudja hosszútávn legyőznia a PCt.
Mert azokat nem lehet majd tunngolni.
De biztos kitalálnak vmit pl tuning kit et lehet majd hozzáuk venni.

Vissza

Fórumszabályzat