28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spider-Man 2 demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

xido
xido [422]
Srácok ez halál poénos...Elmarad az első rész bámulatos grafikájától..bár még ez csak béta demo...de már így is érződik,mekkora szabadság lesz a játék során..remélem nem lesz elszúrva,hogy időre lesz a storyvonal és lehet csatangolni a városban,meg csinálni mindenfélét,ahogy az látható volt a videókban..a hálóhintázás már így is a nagy feelingeket előhozza és végre logikusabbak a "hintaportok",mint az elsőben a levegőben
Amúgy gépfüggő a grafika felbontása és minősége...ez olyan kellemes békebeli konzolos lesz ahogy látom,de teccik...nekem,mint nagy Spiderman rajongónak

Vissza

Fórumszabályzat