28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Perimeter



Írd ide hozzászólásod:

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Én béna vagyok stratégiába.
Csak ezeket nyomtam ki:
-C&C(a legelsőt)
-Starcraft
-Starcraft

Az earht 2150 is elkezdtem de állandóan vesztettem.
A többivel nem is játszottam!!!

Vissza

Fórumszabályzat