Mikor visszakaptuk É-Erdélyt és a Székelyföldet
Csak kár h aztán újra elbuktuk!
(De majd a III VH-ban, véglegesen visszaszerezzük!
)A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!
Fórum » Nem számítástechnikai témák
)A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!