28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A második világháború



Írd ide hozzászólásod:

Seekoly
Seekoly [1990]
Amúgy szerintem a legjobb rész a II. VH-ban az 1940 aug. 30-ai II.Bécsi döntés volt
Mikor visszakaptuk É-Erdélyt és a Székelyföldet
Csak kár h aztán újra elbuktuk!
(De majd a III VH-ban, véglegesen visszaszerezzük! )

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Vissza

Fórumszabályzat