28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A második világháború



Írd ide hozzászólásod:

kv93012
kv93012 [40]
Ja, bizony. Nem politizálni kell, meg nem kellenek a régi idológiák... Úgyis vannak helyettük újak, roszabbak is... De ez más téma.
Beszéljünk a csatákról, az ütközetekről a technikáról és persze elemezzük a felek taktikáját és stratégiáját.

Nem kell feltétlenül csak a Német vs. szövetségesek csatáit nézni,
vannak kis nemzetek, akik kivették a maguk részét a háborúból.
Pl. a Finnek, Ukránok (még 45 után is), mi Magyarok.
Az ő szerepüket is meg lehetne vitatni.

Ez kell egy ilyen fórumba és nem "heil Hitler", meg a többi

Vissza

Fórumszabályzat