Beszéljünk a csatákról, az ütközetekről a technikáról és persze elemezzük a felek taktikáját és stratégiáját.
Nem kell feltétlenül csak a Német vs. szövetségesek csatáit nézni,
vannak kis nemzetek, akik kivették a maguk részét a háborúból.
Pl. a Finnek, Ukránok (még 45 után is), mi Magyarok.
Az ő szerepüket is meg lehetne vitatni.
Ez kell egy ilyen fórumba és nem "heil Hitler", meg a többi

