28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

AGE OF EMPIRES II:THE AGE OF KINGS



Írd ide hozzászólásod:

priby
priby [13]
Szerintem a Mithology nem olyan jó, mint a II. A 3d nagyon elrontotta.
Bergamo
Bergamo [17]
jó játék,a Concqerors is jó de akkor már inkább az Age of Mithology és az Age of Mithology The Titans.

Nem mindegy, hogy csiklandós sikló, vagy sikamlós csikló.

Vissza

Fórumszabályzat