28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gépigények



Írd ide hozzászólásod:

StenX
StenX [102]
Huuu vazzzáátok meg!

Ma láttam a Bp Piacban hogy egy 3Gigás gép 9600xt radeonnal meg minden jóval 150+áfa , persze a jobbaknak nincs áfa . Az eléggé jó ár nem srácok.

Vissza

Fórumszabályzat