28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzers Előzetes



Írd ide hozzászólásod:

Wotan
Wotan [1219]
Jelentem elakadtam egy játékbug miatt
Axis 8. pálya: T-34-es tankot kell ellopni. Akár feltűnés nélkül, akár csatában foglalom el a T-34-est, az lemegy egy darabig majd megáll. Ok újrahúzom, most már bejön egy bejátszás, hogy szerezd meg az orosz javítójárművet. Bár nem értem minek az orosz javító, mikor tanknak semmi baja, ráadásul német javító is megtudja javítani de ok legyen. Viszont a javítót semmilyen egységgel nem lehet elfoglalni. Ok, nem idegesekedek, próbálkozok tovább. T-34-esre rádobok Molotov-koktélokat, ettől kijönnek a németek belőle. Beleültetek egy másik személyzetet, most már lehet írányítani a tankot és teljesen jó állapotban van. Ok, lemegyek tankkal a vasúthoz, bejátszás megjön, T-34-est felrakják a vonatra. Utána lefagy a gép. 2 bugot kijátszottam, de bejátszás után már nem tudok mit csinálni, nem jön a következő pálya. Most ilyenkor mi van??

"Mortui solum finem belli viderunt"

Vissza

Fórumszabályzat