A PII-es 450MHz-s gépem el tudta indítani ezt a játékot, legalább is a demóját...
Ezt neked minimum gépigény 1 GHz!
Elfut a PII-semen is igaz nagyon rossz grafikai minőségben... És csak a nagyobb csatáknál lassult be...
Na csak érdekességként írtam le mi mindent tud a jó öreg PII-es! A múltkori versemet visszavonom!
<none>