28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzers Előzetes



Írd ide hozzászólásod:

Giga Láb
Giga Láb [467]
Én sajnos nem adhatok segítséget, de végre valahára!
A PII-es 450MHz-s gépem el tudta indítani ezt a játékot, legalább is a demóját...
Ezt neked minimum gépigény 1 GHz!
Elfut a PII-semen is igaz nagyon rossz grafikai minőségben... És csak a nagyobb csatáknál lassult be...
Na csak érdekességként írtam le mi mindent tud a jó öreg PII-es! A múltkori versemet visszavonom!

<none>

Vissza

Fórumszabályzat