28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

király linda és a HIMNUSZ.....



Írd ide hozzászólásod:

FOxygene
FOxygene [3275]
Porker kösz de nem használom azt az "izét" valszeg egy p2p ,elég a Kazaa vírusállománya nem tetézem.


Gyerekek megnéztem az e-mail-ját és én vele leveleztem,és ha ez igaz ,márpedig igaz,akkor picit tehermentesítem,teljesen pozitívan közeledett a kritikám ellenére amit visszafogottabban adtam elő ugyan,de logikusan,cáfolhatatlanul,a lényeg hogy vmiféle "csakazértis szeretet"-tel fordúlt élesnyelvű jómagam felé is,ez az emberségesség(vagy gyermeki naívság) az egyetlen pozitívum a csinos testi adottságain kívül,és sztem a fürdőszobai akkusztikának és tükörnek elég is kellene hogy maradjon ...Vagy a szomszédoknak...

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat