28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

leonardo
leonardo [198]
Ha ez segít akkor együtt érzek veled, négy angol +2 spanyol/hét

"Everyone is connected" avagy "Glauben lassen und hoffnung geben"

Raptor
Raptor [2175]
Nekünk most asszem 4 német óránk lesz és kb 2 angol óránk! 2 nyelv! Most sírjak, vagy nevessek?! Egyébbként nekem laza lesz angolt tanulni! Naja, ez a gép javára megy!

"Find out who you really are"

Vissza

Fórumszabályzat