Említettem egy szóval is, hogy a nyelvekkel van bajom?
A kémia nyelve nemzetközi, tök mind1, milyen nyelven beszélsz, kikészít!

Teljes mértékben egyetértek előttem szóló komszomolista elvtársammal... Jómagamszintén kénytelen voltam vagy tíz évig a "Nagy Testvér" nyelvét tanulni, ami tul. képp nem rossz, mert elég könnyű nyelv, csak éppen nem sokat érek vele, hogy el tudom olvasni a cirill bötűket...
Tanuljátok az angolt és örüljetek, hogy csak korlátozottan tömik fölösleges hülyeségekkel a fejeteket...
Nemtom mit nyavajogtok! Majd meglátjátok miyen jól jön a nyelvtudás ebben a rohadt, szadista, szemét, rideg nagy K betűs gyönyörű szép VILÁGBAN!!!
divide et impera