28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
Azért nálunk az osztály is nagyban befolyásolja az órák menetét. Asszem erre mondják azt, hogy nagy az Isten állatkertje. Van 3-4 emberke, akik teljesen elb@sszák az óra menetét azzal, hogy diktáltatnak a tanárral, ráadásul visszakérdeznek (mi volt az utolsó szó? . Aztán van még 2, akik megállás nélkül röhögnek valamin, egy harmadik csoport elalszik... és ez gimi .
SAJTQKAC
SAJTQKAC [482]
Hat ha azt vesszuk alapul, hogy gimi 3.os vagyok, heti35 orával, amibol 5darabot tanitanak MAGYAR nyelven, akkor itt nekem lenne okom sirni csak igazan.Kemiaval nemtudom mibajotok...Én is utalom, szarok bele, ugyse fog kelleni.De ha már benn ülsz napi 8 orát, akkor töltsd el értelmesen...

Azert mert valaki mashogy gondolkodik, nembiztos hogy kapásból mocskos kommunista...

Vissza

Fórumszabályzat