Van 3-4 emberke, akik teljesen elb@sszák az óra menetét azzal, hogy diktáltatnak a tanárral, ráadásul visszakérdeznek (mi volt az utolsó szó?
. Aztán van még 2, akik megállás nélkül röhögnek valamin, egy harmadik csoport elalszik... és ez gimi
.Fórum » Nem számítástechnikai témák
Van 3-4 emberke, akik teljesen elb@sszák az óra menetét azzal, hogy diktáltatnak a tanárral, ráadásul visszakérdeznek (mi volt az utolsó szó?
. Aztán van még 2, akik megállás nélkül röhögnek valamin, egy harmadik csoport elalszik... és ez gimi
.Azert mert valaki mashogy gondolkodik, nembiztos hogy kapásból mocskos kommunista...