No meg a folytatást!
Itt van:
- Glükózt, fruktózt, maltózt, laktózt vagy szacharózt?
- Elnézést. Én csak egy kis cukrot kértem. A teába.
(a büfés egy kis tégelyből két bogyót potyogtat a teába)
- Ö-ö-ö! Nem cukor, Canderel!
- Gyűlölöm ezt a keserű szart!
(a büfés arcáról lefagy az idióta "boldogan dolgozunk" mosoly)
- Akkor szolgáld ki magad!
(és a pultra vág egy kiló, zacskós kristálycukrot)
Ez csak egy részlet volt egy bugyuta kis scriptből, amit írok
.
