28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]

No meg a folytatást! Itt van:
- Glükózt, fruktózt, maltózt, laktózt vagy szacharózt?
- Elnézést. Én csak egy kis cukrot kértem. A teába.
(a büfés egy kis tégelyből két bogyót potyogtat a teába)
- Ö-ö-ö! Nem cukor, Canderel!
- Gyűlölöm ezt a keserű szart!
(a büfés arcáról lefagy az idióta "boldogan dolgozunk" mosoly)
- Akkor szolgáld ki magad!
(és a pultra vág egy kiló, zacskós kristálycukrot)

Ez csak egy részlet volt egy bugyuta kis scriptből, amit írok .
The Lord
The Lord [3553]
a pentózt kihagytad

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Vissza

Fórumszabályzat