28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékok amelyeket vártatok és csalódtatok benne



Írd ide hozzászólásod:

Viper
Viper [37]
Nekem legjobban a LucasArts ballépései fájnak:
Force Commander
Battle for Naboo

Vissza

Fórumszabályzat