28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ti4600 eladó



Írd ide hozzászólásod:

Posseidon
Posseidon [2800]
Persze, hogy nincs Dx9 támogatása, mikor kiadták a 4600 ast akkor az volt a csúcs, High-End kártya volt. Míg a 9600 Pro csak középkategóriás. De a Ti 4600-as teljesítménye még mindig jó.

Vissza

Fórumszabályzat