28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékok amelyeket vártatok és csalódtatok benne



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
És? Kurva magasról szarok rá, hogy ki milyenre értékel egy játékot! Az a fontos, hogy nekem tetszen és azért játszak vele! Nincs igazam?
BeeBoy
BeeBoy [64]
SZERINTEM AZ NFS4 AZ JÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A Heoresek nem tetszenek nem is értem hogy kell vele játszani a Cossacks meg szerintem jó és a PcGURU mégis 4est adott neki.

Vissza

Fórumszabályzat