28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szavazás



Írd ide hozzászólásod:

kEnAcE
kEnAcE [9563]
A COD már csak azért sem lehet jobb a MOHAA-nál, mert annak az utánzata. Meg például a British kampány annyira gagyi mindegyikben. Utálom mikor ilyen speciális egységeket kell alakítani. Bemegyek egy hülye villába irtani, meg ilyen baromságok.
Az a jó, mikor megtörtént csatákat élhetsz újra. A partraszállást a MOHAA-ból nem lehet túlszárnyalni. Az egyetlen ehhez hasonló a COD-ban a Stalingrádi-csata volt, de az sem érte utol.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Vissza

Fórumszabályzat