28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékok amelyeket vártatok és csalódtatok benne



Írd ide hozzászólásod:

matarese
matarese [2319]
Hát akkor nagyon csalódott lehetsz.
Nekem csak a GP3 2000 (már amire emlékszem), nem jött be igazán. Sokkal jobbat vártam. Bár megvannak a pályák, meg néhány grafikai újjítás, de mégse.
Mephisto
Mephisto [5959]
én csalódtam a:

GTA2 (csak mert nem adta vissza az 1 kitűnő hangulatát)
IG2 (csak mert nem adta vissza az 1 kitűnő hangulatát)
Earth2150
Tiberian Sun
Rally Masters
Balck and White (az a fránya irányítás!)
Screamer Rally
Theocracy
MotoRacer2

*.*-ban

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Vissza

Fórumszabályzat