28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mégis lesz Sam & Max 2? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

szedrencs
szedrencs [4695]
IGEN! Végre egy jó hír! Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy a srácok viszik-e magukkal a S&?M jogait, vagy azok az egyre elk***oló Lucasartsnál maradnak, aki épp az SW licensz teljes devalválásán törik magukat, váltakozó sikerrel.

Szóval örüljünk. Mindjárt megnézem hányan írták alá az S&M petíciót.

Vissza

Fórumszabályzat