Most már olvastam a dolgot...
1. töltsd le (ha nincs még meg) a PizzadoX debug menu enablerjét!
Debug Enabler
2. Kitömörítés után indítsd el.
3. Ezután a Játékot is!
4. A játék alatt nyomd meg az "1"-es gombot a Debug menü engedélyezéséhez!
Ekkor megjelenik a baloldalon a teljes parancsmenü, benne a fejlesztőknek és tesztereknek szánt lehetőségek között a mindenre kiterjedő csalási lehetőség is!
NE FELEDD! HA A "FREEZE" CSALÁST HASZNÁLOD NÉHÁNY DOLOG NEM FOG MEGTÖRTÉNNI A JÁTÉKMENETBEN, AMINEK AMÚGY MEG KELLENE - pl. nem fog követni a rongyos otthontalan, nem támadnak rád a bandatagok stb.
Tehát, bánj óvatosan a csalásokkal.
Amúgy, ez a Játék csalás nélkül játszandó végig! Komolyan!
Fontos lehet:
A Piggy-t (magyarul játszóknak: Disznócskát) előbb néhány szúrással ijeszd el magadtól.
Elmenekül a felső emeleti szobába, kövesd. Ott lesz egy rács, melyre pont kétszer elég lesz rácsalni ahhoz, hogy legyőzd!
5. Ha már nem akarsz csalni mindenképp tíltsd le a Debug Menüt! ("2"-es gomb)
ÜDv,
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005
]
