azért szeretném a mentéseket elkérni,mert a neten szeretnék játszani vele...És nem akarom még1x végig nyomni...
gondolom az 1.4 pecs kell hozzá...ok...aztán AllSeeingEye, vagy pedig a játékon belül lehet?...köszi előre is...azért ha gondolod...elkülthetnéd a save fájlaidat

