28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

wesker
wesker [435]
hello mindenkinek na végre sikerült végigvinnem a Need for Speed Undergroundot már épp ideje volt

3003478 millió stiluspont 74654 pénz a bankban összesen 1600 mérföldet csináltam egész játék alatt 36% pontosággal a legnagyobb faralás amit csináltam az 38654 volt a legmagasabb pontszámom driftben 160456 dragben a legjobb időm 20.86 a legmagasabb sebbeség 388.69 km/h Mazda Rx 7-ssel a 27 magazinból 20 megvan
a pályákat hol easy hol medium szintem vittem megpróbáltam hardon de az már túl sok volt nekem azért egyszer sikerült nyernem hardon akkor is skyline-nal

na szóval jöhet a második rész !!!!!

már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!

Vissza

Fórumszabályzat