28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

nagy arc
nagy arc [553]
ja értem már.
nem 7.fokozat, hanem hány felváltásból, mennyi volt perfect.

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"

hunter06
hunter06 [3333]
létezik, ha váltottál lefelé is. egyéb esetben bug

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

nagy arc
nagy arc [553]
az lehetséges, hogy egy S2000-nek legyen 7. sebessélgi fokozata?
Most nyomtam újra a gémet(offline) ráhangolódva a második részre;
Mentem egy bonuscar-os drag-et(lostprophets, meg rob zombifélékkel) és a végén a staticsban azt írja az egyik ellenfélnek(S200), hogy Perfect Shift 5/7.
Ilyen tényleg létezik vagy bug?

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"

Vissza

Fórumszabályzat