Porker bevégeztett 2004.11.09. (R.I.P)
Fórum » Nem számítástechnikai témák
O Zone
Nahát...a román szöveg jobb.
Kis keresgélés után rátaláltam.Naggyon durva!
Má-já-hí,
Má-já-hú,
Má-já-hó,
Má-já-há-á.
Halló, én vagyok, egy betyár,
Kérlek, szerelmem, fogadd a boldogság hívását.
Halló, én vagyok az, Picasso,
Csörögtem nézd, én a vitéz,
De nem kérek tőled semmit.
Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.
Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.
Hívtalak, hogy tudd, mit érzek,
Halló, szerelmem, én vagyok, a boldogság.
Halló, én vagyok az megint, Picasso,
Csörögtem nézd, én a vitéz,
De nem kérek tőled semmit.
Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.
Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.
Má-já-hí.
Má-já-hú.
Má-já-hó.
Má-já-há-á.
Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.
Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.
Most vagy a fordító volt nagyon szar románból vagy tényleg ekkora szar.Mondjuk nagyjából amiről szól olyan színvonalú mint a "zene".
Má-já-hí,
Má-já-hú,
Má-já-hó,
Má-já-há-á.
Halló, én vagyok, egy betyár,
Kérlek, szerelmem, fogadd a boldogság hívását.
Halló, én vagyok az, Picasso,
Csörögtem nézd, én a vitéz,
De nem kérek tőled semmit.
Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.
Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.
Hívtalak, hogy tudd, mit érzek,
Halló, szerelmem, én vagyok, a boldogság.
Halló, én vagyok az megint, Picasso,
Csörögtem nézd, én a vitéz,
De nem kérek tőled semmit.
Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.
Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.
Má-já-hí.
Má-já-hú.
Má-já-hó.
Má-já-há-á.
Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.
Mennél máris, de nem velem, hej,
Hanem nélkülem, hanem, hanem nélkülem.
Arcod és hársfa, ó szerelem,
Eszembe juttatja szemed.
Most vagy a fordító volt nagyon szar románból vagy tényleg ekkora szar.Mondjuk nagyjából amiről szól olyan színvonalú mint a "zene".
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
