28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

O Zone



Írd ide hozzászólásod:

Starship
Starship [496]
Nahát itt is mindenkit elkapott látom az O-Zone láz. Sokan halgatják őket valaki csak azért hogy jól kiröhögje őket vki meg azért mert tetszik neki, nekem személy szerint az agyamra mennek a nmyávogásukkal. Amikor meghallom hogy májjá hi... eldobom az agyam attól hogy ki az az állat aki ezt leaggya. Nem vagyok vmi válogatós zenében szinte mindenevő vagyok de ez az O-Zone még nekem is sok. Főleg amikor elolvastam a magyar szövegét ekkora baromságot és még ez tetszik is vkinek, de állítom aki azt állítja hogy a kedvence az még nem látta a fordítást hogy mit is hal, csak egyszerüen tetszik neki a nyávogás ezektől a b*z*kt*l.

Intel P4 3000 Abit Fatal1ty AA8XE 1024 ddr2 533 geforce 6600gt

Vissza

Fórumszabályzat