Valaki mondja már meg hogyan lehet továbbmenni az állomásról,mert már kinyírtam mindenkit és nem történik semmi.
Mit kell csinálnom,mert a másik 2ő küldetést már lenyomtam,de ezzel szopok már hetek öta.
valós peti
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
valós peti