28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nexus - The Jupiter Incident



Írd ide hozzászólásod:

Jc
Jc [1724]
Oh, köszi a help-et. Megpróbálom. Remélem működni fog. Köszi

"Anata no koto wo omou"

warcat
warcat [2040]
Tisztában vagyok vele,hogy pajzs ellen nem pont lézer kellene,de amiket ajánl,azok egyszerüen gyengék(szerintem).A bombák gondolom hatásosak de azok meg gondolom kifogynak?(és azt én nem komálom).

A pályáról:engem is észrevettek,de addigra lötávolon belül voltam(csak a lopakodohajtómövet használd ,azt is minimum energián)
Gyorsan kilöttem a blockert,aztán max kakaóval elindultam a megjelent hajóink felé.Kicsit rázós volt de megúsztam.

Persze lehet hogy van egyszerübb megoldás is,mindenesetre nekem müködött.Amikor meg szét kell löni a bázist,én mindent ami mozgott,ráküldtem,fel is robbant szegény
Jc
Jc [1724]
Üdv mindenkinek!

Lenne egy kérdésem. Az a pálya a Nexus-ban amikor betámadjuk a Gorg Bázist és csak én tudok kijönni a hipertérből a többiek nemtudnak. Az IP Blocker miatt. Szóval azt, hogy kell ill., hogyan kell kiiktatni az IP Blockert mert túlerőben vannak és ha oda megyek, hogy kilőjjem a System-et(IP Blocker) akkor természetesen egyből kiszúrnak(Cloak Off) és szarrá lőnek. Commandót nem tudok átküldeni. Úgyhogy I'm out of ideas A segítséget előre is köszönom. ThX!

"Anata no koto wo omou"

Vissza

Fórumszabályzat