28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

XboX vs. Ps2



Írd ide hozzászólásod:

dommi
dommi [73]
Én is sajnálom a buzi szüleidet,de nem erről van szó.

Csiszár Dominik

marco69
marco69 [880]
Felraklak az origóraés?????akkor mi lesz barátom.Szerintem elég szegénységi bizonyítvány az ahpgy írszmés viselkedsz bár az is lehet hogy csak a korral jár...sajnálom a szüleidet...

Vissza

Fórumszabályzat