28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SYSTEM SHOCK 2 HELP!!!



Írd ide hozzászólásod:

skorpio7
skorpio7 [564]
FIREBLADE !!!
HOL VAN MAGYAROSÍTÁS ???
Érdekelne nagyon ! Bár a játékot már kijátszottam , de egy újrajátszás is érik már .Megvan cd-s és rip változatban is .Szerintem ez eddig megjelent FPS-ek közül az egyik legjobb .
Ajánlom mindenkinek .A Deux Ex se volt rossz , de sokkal jobb hangulata volt az SS2-nek .
AKKOR A CÍMET HA LEHET , KÉRLEK !?

Vissza

Fórumszabályzat