Bár Diablonak én se nevezném...
"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99
Megszűnt.
. Nem ajánlom senkinek!Endure. In enduring, grow strong.