28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spells of Gold képek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Lelnet
Lelnet [1129]
El lehet vele szórakozni.

Bár Diablonak én se nevezném...

"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99

P. Peti
P. Peti [461]
Jó kis gáma.
Szerintem!

Nem egy Diablo, de jó gamma.

Megszűnt.

gothmog
gothmog [5161]
Már volt hozzá szerencsém: ritka szar játék . Nem ajánlom senkinek!

Endure. In enduring, grow strong.

Vissza

Fórumszabályzat