28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Chronicles of Riddick



Írd ide hozzászólásod:

riddick21
riddick21 [2647]
Kellene egy oldalcím, ahonnan letölthetem. Lesz olyan bátor valaki?

"Jeti, add ide a bőröd!"

SiLo
SiLo [605]
Hát nemnagyin lehet rambózni benne. Megpróbáltam lelölni mindenkit. Hát pár perc múlva csúnyán végelett a pályafutásomnak.
Viszont lopakodni sokkal élvezetesebb. Ki tudod tekerni a nyakám simán, pajzsként tudod használni az embert. Vagy ha szemből mész akkor a saját fegyverét az ellennek a fejéhez fordítja és azzal lövi fejbe. Mind ezt fps szemszögből. Egyre jobban tetszik a gém.
Holnapra meg lennlesz a Lord of the Rings: Battle For Middle Earth.
Úristen!

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Vissza

Fórumszabályzat