Nekem talán visszatérő álom, hogy egyfajta középkori meglehetősen szűk csigalépcsőn megyek felfele (ez a kép mindig egy korai fázisban jön elő), és egyszercsak elbotlok, és fél pillanatig sem tart, és felriadok. Nem bírtam még ki egyszer sem, tök normálisan lépkedek fel, és mindig valahogy összejön
sohasem érek a kőhöz, mindig az utsó pillanatban "kinn vagyok"
Az álmok ébredés után szoktak (már amikor) eszembe jutni, egyébként a nap többi részében deja vu-ként, vagy visszatérő emlékképekként élem meg őket. (de természetesen TUDOM, hogy álmodtam, biztos tudjátok miről beszélek)
Nem tudok semmit erről a jövőbelátás izéról, elmondok két sztorit:
1. most, ahogy olvasom a topicot, eszembe jutott, hogy tegnap megtörtént ugyanaz az esemény, amit egy hete már megálmodtam (este részeg bulizás, és smacizás egy csajjal - ugyanazzal, ugyanolyan helyzetben megtörtént tegnap is a dolog, remek volt
pedig fél éve nem csináltunk semmit, nemtom hogy ez véletlen-e)
2. a másik. Anyámnak volt egy olyan álma(évekkel ezelőtt), hogy egy öreg hölgy előtte állt, és csak annyit mondott: "a nyakadra vigyázz, ott van a baj" - 5 év múlva rosszindulatú rákos daganata lett, doki ismerős vette észre nálunk vendégségben, ha 1 hónapot húzódik a kezelés... nemtom mi lett volna... huhh. Különben máig emlékszik az arcára a néninek muter... érdekes dolog, mindenesetre. Erre is van valami jó kis magyarázat?
byez
