) egy kis Duke Nukem után. Azért még mindig kevésbé vészes, mintha a csávó kiállna az utcára shotgun-nal a mancsában, és a járókelőket cacodemon-oknak képzelné. Amúgy mindjárt itt a DNF, ahol ismét lesz sztriptízbár meg lógó belek. 
Fórum » Beszélgetés a játékokról
) egy kis Duke Nukem után. Azért még mindig kevésbé vészes, mintha a csávó kiállna az utcára shotgun-nal a mancsában, és a járókelőket cacodemon-oknak képzelné. Amúgy mindjárt itt a DNF, ahol ismét lesz sztriptízbár meg lógó belek. 