Ezzel énis így vagyok, azóta nem volt olyan kedvencem mint amekkora a Fallout sorozat volt. Persze ahogy mindig, gondolom ennek a folytatása se fogja tudni felülmúlni az original feelinget. A Fallout Tactics-ot már az 1. küldetés után uninstalláltam.
Fallout 3 nagyon jó lenne. Az első rész az örök kedvenc!!! Voltak már kiadott képek róla, de kavarnak már jópár éve, úgyhogy nem lehet tudni biztosat sajna.
Tud valaki valami infót a Fallout 3 megjelenéséről? meg fog az 1általán jelenni? Valahol nemrég azt olvastam hogy feladták a fejlesztését anyagi gondok miatt