28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei



Írd ide hozzászólásod:

CamelX
CamelX [6215]
Ezzel énis így vagyok, azóta nem volt olyan kedvencem mint amekkora a Fallout sorozat volt. Persze ahogy mindig, gondolom ennek a folytatása se fogja tudni felülmúlni az original feelinget.
A Fallout Tactics-ot már az 1. küldetés után uninstalláltam.

I am the architect of my own destruction.

Peace
Peace [28898]
Fallout 3 nagyon jó lenne. Az első rész az örök kedvenc!!! Voltak már kiadott képek róla, de kavarnak már jópár éve, úgyhogy nem lehet tudni biztosat sajna.
CamelX
CamelX [6215]
Tud valaki valami infót a Fallout 3 megjelenéséről? meg fog az 1általán jelenni?
Valahol nemrég azt olvastam hogy feladták a fejlesztését anyagi gondok miatt

I am the architect of my own destruction.

Vissza

Fórumszabályzat