28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Silent Hill



Írd ide hozzászólásod:

Jc
Jc [1724]
Hy all!

Nekem van egy Pc-s átirat a Silent Hill 1-ről. Egy kis magán fejl. team csinálta de nagyon komoly. Lehet állítani a grafikot is meg minden. Full komoly az egész.

"Anata no koto wo omou"

Vissza

Fórumszabályzat