De ígérgetni nem ígérgetek, azt megteszik helyettem odafent.
"It's done, when it's done".
Na jó, ennyire nem gázos a helyzet.
A HUNMP-et meg majd illik szétreklámozni a mádzsár fánok között, mert ha még van valami remény, ami céemm elé rakja a népet, az az.
Az új CM meg ki tudja?... 