28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2. Világháborús játékok



Írd ide hozzászólásod:

Jc
Jc [1724]
Én a Call of-ot nagyon bírom de a Brothers In Arms sem lehet rossz.

"Anata no koto wo omou"

AustinPowers
AustinPowers [253]
Csá!
Call of Duty vs Medal of Honor cs Brothers in Arms!!!!!
Melyik a jobb??
Sztem mind1ik!!!

Ryan közlegény is a Battlefield-et,a Call of Duty-t vagy a Medal of Honor-t tolja. -James Ryan-

Vissza

Fórumszabályzat