28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei



Írd ide hozzászólásod:

AustinPowers
AustinPowers [253]
Hello!
Nagyon jó gamek lesznek 2005-ben!!Szinte mind1iket várom!!Battlefield 2...SWAT 4..nem tudom felsorolni!!!

Ryan közlegény is a Battlefield-et,a Call of Duty-t vagy a Medal of Honor-t tolja. -James Ryan-

Vissza

Fórumszabályzat