Nagyon jó gamek lesznek 2005-ben!!Szinte mind1iket várom!!Battlefield 2...SWAT 4..nem tudom felsorolni!!!
Ryan közlegény is a Battlefield-et,a Call of Duty-t vagy a Medal of Honor-t tolja. -James Ryan-
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Ryan közlegény is a Battlefield-et,a Call of Duty-t vagy a Medal of Honor-t tolja. -James Ryan-