28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

szex és erotika a játékokban



Írd ide hozzászólásod:

Qper
Qper [336]
Gabesz írta:
"Amúgy SIMS fujj. Most més randizni is. Nem elég, hogy sok szerncsétlen minden szociális életét a számítógépen éli ki, de hogy még azt a maradék picit is.. Minden embert aki ezt veszi és játsza (és rengetegen vannak, ezért csak nyomják a folytatást) egyenként felkeresnék és észheztérítenék"


Egyáltalán nem értek egyet veled.
Én asszem a "szociális" életem minden szinten rendben van, és mégis imádom ezt a játékot. Miért beteges az, ha valaki olyan játékkal játszik, ahol nem kell megölni senkit, nem kell megmenteni a világot?

Vagy csak az a májer gyerek, aki UZI-val a kezében henteli a népet multiban?

Nem hiszek a női nemben....Csak a női igenben

Vissza

Fórumszabályzat