"Sims azért népszerü, mert sok ember így a XXI. századra elvesztette a szociális életét"
Akkor most miért nem élőben vitatkozunk erről, ahelyett, hogy online társlagunk a Simsről
Vagy az arctalan, és személytelen online csevegés/fórumozás nem teszi egysíkuvá, sekélyessé a szociális kapcsolatokat? Nem magányosítja el az embert?
Ja, hogy a kettőt lehet egymás mellett is végezni!! Délután fórumozunk, este meg dumálunk a haverokkal egy füstös krimóban, vagy szépeket mondunk a barátnőinknek otthon.
A kettőt lehet ugye eccerre is "csinálni"
Gondolom Te sem csak a pcdome fórumán tekeregsz.
Nem hiszek a női nemben....Csak a női igenben