28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

HALO



Írd ide hozzászólásod:

@Slider@
@Slider@ [3121]
Akkor meg küldje el e-mailben, de ne pontozzon nekem ki semmit.Ha valamit akar akkor mondja!

Ha meg olyan akkor tényleg törölni kell.
okoska3000
okoska3000 [12750]
felesleges is leírnia, mert ha elkezdene emiatt sértegetni téged, úgyis kitörölném
@Slider@
@Slider@ [3121]
Mit azért?

Nem mered leírni?
Miker
Miker [46]
Ja, bocs... azért *******!

The force is with you.

Vissza

Fórumszabályzat