Jó akkor sztem a következő sorrendben legyenek a gamek:
1. Ghost Recon (mennyit nyomtam a demójával anno mikor megkaptam az új gépet, az eredeti sose volt meg úgyis fenem rá a fogam)
2. Summoner (baromi kíváncsi vagyok rá sok jót hallottam róla)
3. Syberia (remélem full magyar lesz)
4. Project Nomads (hát érdekesnek találtam de olvastam róla néhány véleményt és már nem érdekel annyira (egy próbát talán megér)
Hajrá Fradi!!!