28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GamStar teljes játékok



Írd ide hozzászólásod:

nagymesterc
nagymesterc [788]
még nem vettem meg a gs-t,megint benyomtak 1 listát,hogy szavaszhatunk hogy melyik game-t mikor adják az újsághoz?ilyenre még tavaly én is szavasztam a postal2-re,azt az is lett.szinkronosan nagyon tetszett

GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.

hores
hores [425]
Jó akkor sztem a következő sorrendben legyenek a gamek:
1. Ghost Recon (mennyit nyomtam a demójával anno mikor megkaptam az új gépet, az eredeti sose volt meg úgyis fenem rá a fogam)
2. Summoner (baromi kíváncsi vagyok rá sok jót hallottam róla)
3. Syberia (remélem full magyar lesz)
4. Project Nomads (hát érdekesnek találtam de olvastam róla néhány véleményt és már nem érdekel annyira (egy próbát talán megér)

Hajrá Fradi!!!

Vissza

Fórumszabályzat