28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

DRIV3R még márciusban (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

spieLLer
spieLLer [8]
RE!!

Vki tudja PLS hogy hogy lehet beallitani a Driv3r-ben a Km/órát????
aki tudja irja ide vagy PLS küldje el ide:
!!

KÖSZ!!

spieller.uw.hu

Vissza

Fórumszabályzat