DFBHD nagyon jó kis game, kifejezetten szeretem, csakhát egy kis MI nem ártott volna, amivel felírhatta volna magát a Top-ra.
SC:CT.Bár méág csak a demojat próbáltam, de jobb szerettem volna, ha belekerül egy-két újdonság.Bár ez szubjektív.
I don't want you back!!!
