28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Return To Castle of Wolfenstein 2



Írd ide hozzászólásod:

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Sztem így se lessz rossz! Emléxem az első részét egy PII 400mhz-s gépen toltam TNT2 es videókaresszal! Mikori is az első rész??? 2001?

Vissza

Fórumszabályzat