Ma viszont volt szerencsém letesztelni haverom Civilization on Venus című játékát. Ütős kis darab, csak picit rövidke. Viszont a karakterek és a fegyvertípusok igen jól sikerültek. Ő dolgozik az Eretnek első 6 pályáján és a Flooded Area-n is.
Hogy haladnak a ti projektjeitek?

"This is Darkstar."-->/Doom3 nyomán/