28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

DRIV3R még márciusban (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
szivesen. amugy azzal hogy 7en(!!!) vagytok szerintem még bukta marad a game ráadásul közületek hányan vették meg eredetiben?
spieLLer
spieLLer [8]
KAIN KÖSZ A PROGIt 50-70 FPSem van!!

KÖSZ!

spieller.uw.hu

Vissza

Fórumszabályzat