28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

DRIV3R még márciusban (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

reménytelen?
reménytelen? [482]
Viszont a Driver 3 topicban vannak annyira megrögzött elvből-utálom-a-Driv3rt-mert-első-látásra-szarnak-tűnt-a-graikája-és-nem-Half-Life-2-szintű, hogy az ő elméjükbe lehetetlen beférkőzni. Soha nem tudom őket rávenni arra, hogy játszanak vele. PEdig akkor is király game!

Ne kövesd el a szüleid hibáját! Használj óvszert!

Toki
Toki [5086]
Háát talán rászánom magam.Hát látod már be is jött az elmetrükköd.Jólvan padawan,érett lettél ahhoz hogy mester legyél...

Vissza

Fórumszabályzat