Viszont a Driver 3 topicban vannak annyira megrögzött elvből-utálom-a-Driv3rt-mert-első-látásra-szarnak-tűnt-a-graikája-és-nem-Half-Life-2-szintű, hogy az ő elméjükbe lehetetlen beférkőzni. Soha nem tudom őket rávenni arra, hogy játszanak vele. PEdig akkor is király game!

Ne kövesd el a szüleid hibáját! Használj óvszert!